Bize Ulaşın
 

 

 

AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ “MİNYONLAR”LA DEVAM EDİYOR

07.10.2016

Geri Dön
 
Foto Galeri

Mahall Bomonti İzmir’de tarih öncesi bir yolculuğa davetlisiniz

İzmirlilerin yeni buluşma noktası Mahal Bomonti İzmir’in bahçesinde yeni film için hazırlıklar başladı. Tarihi binaların arasında, yüz yıllık palmiye ağaçlarının altında kurulacak perdeye, bu defa tüm dünyada çocukların en çok eğlendiği film Minyonlar yansıyacak.

8 Ekim Cumartesi 19.30’da gerçekleştirilecek etkinliğe tüm İzmirliler davetli.

mahalMinyon

Mahall Bomonti İzmir’de açık hava sineması keyfi devam ediyor. Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir, özgün ve çok özel konsepti ile şehrin yeni buluşma merkezi olmaya başladı bile. Müze, sanat evi, gösteri alanı, cep tiyatrosu ve performans alanı, seyir terası, açık hava sineması, çocuk dünyası konsepti, tenis kortları, alışveriş sokağı, şık restoran ve kafelerle İzmir’in yeni buluşma merkezi olacak projenin yapımı tüm hızıyla devam ederken muhteşem bahçesinde açık hava sineması keyfi tüm hızıyla sürüyor.

Tarihi binaların ve asırlık palmiyelerin arasında kurulan özel perdede ilk olarak Nadide Hayat filmini izleme şansını yakalayan İzmirliler bu defa Minyonlar filmiyle keyif yapacak. Tüm İzmirliler’in davetli olduğu etkinlik 8 Ekim 2016 Cumartesi 19.30’da gerçekleştirilecek. Mısır ve gazoz Mahall Bomonti İzmir’in ikramı…

Orijinal seslendirmesini Oscar ödüllü Sandra Bullock ve Jon Hamm tarafından gerçekleştirilen filmin Türkçe dublajında kahramanları Beren Saat ve Kenan Doğulu seslendirdi. Hizmet edilecek en çılgın efendiyi bulmak için tarih öncesi çağlardan beri arayışlarını sürdüren Minyonlar, en sonunda umutsuzluğa düşerek kendilerine kurdukları buzul mağarada yok oluşun eşiğine geliyor. Gelmiş geçmiş en büyük kötü olarak görülen Scarlet Overkill ve mucit eşi Herb Overkill için çalışma şansına erişen kahramanlarımız için elbette ki, işler hiç de ummadıkları yönlere sapıyor.

 

444 18 99
Leed