Bize Ulaşın
 

 

 

Mahall Bomonti İzmir'de Muhteşem Davet

27.05.2016

Geri Dön
 
Foto Galeri

İzmir’in uluslararası standartlarda tasarlanan yepyeni yaşam, iş, kültür sanat ve eğlence Merkezi Mahall Bomonti İzmir, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı özel bir davetle tanıtıldı.

Tarihi, doğal güzellikleri, körfezi, güçlü sanayisi ve insanıyla Türkiye’nin en güzel şehirlerinden İzmir yeni cazibe merkezine kavuşuyor: Mahall Bomonti İzmir… Yıllardır İzmir’e altyapı, enerji ve sağlık alanlarında önemli projeler gerçekleştiren Türkerler Holding, yeni projesi için muhteşem bir davet verdi. 1912’de Bomonti Tesisleri olarak inşa edilen ve bu proje için restore edilen binada gerçekleştirilen davet yoğun ilgi gördü.

Kazım Türker

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in ev sahipliği yaptığı davette İzmir Valisi Mustafa Toprak da hazır bulundu. İş ve sanat dünyasından çok sayıda ismin katıldığı davette Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Asena gibi ünlü isimler de boy gösterdi.

İnşaat sektöründeki yarım asra yaklaşan köklü tecrübesini İzmir’e taşıyan Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “İzmir’le özel bir bağımız var. Yıllardır altyapı, enerji ve sağlık sektörlerinde bu kent için büyük projeler gerçekleştirdik. Yeni projemizle bu güçlü bağı taçlandırıyoruz. Mahall Bomonti İzmir, kentin yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olacak. Güzel İzmir’e güzellik katacak bu projeyi bu kente kazandırmaktan büyük memnuniyet duyuyorum” diye konuştu.

Vali Toprak: “Mahall Bomonti İzmir ülkemiz adına kazanımdır”

Mahall Bomonti İzmir Tanıtıldı

Mahall Bomonti İzmir projesinin İzmir ve Türkiye’nin değerini artırdığını ve ülke adına bir kazanım olduğunu vurgulayan Vali Mustafa Toprak şöyle konuştu: “İzmir’in dünya eksinindeki erişilebilirliği, coğrafyası, iklimi, mümbit toprakları, sanayisi, turizmi ve tüm değerleriyle birlikte bir dünya kenti olma noktasında iddiasına devam etmek istiyorsak, bu gibi projelerle daha da taçlandırmamız gerekiyor. Bugüne kadar ilimizin gelişmesi noktasında, modernleşmesi konusunda tüm dinamiklerimizi ayrı ayrı kutluyorum, tebrik ediyorum. Özellikle de Türkerler Holding’i, Kazım Bey’i tüm çalışma arkadaşlarıyla birlikte tebrik ve teşekkürle anmak istiyorum.”

İzmir’de atmosfer değişecek

Mahall Bomonti İzmir; Konak, Alsancak ve Karşıyaka’nın ortasında Körfez’in tüm ihtişamını evinize ve ofisinize taşıyacak yaşam, iş, kültür-sanat ve eğlence merkezi olacak. Alsancak Meydanı, Alsancak Stadı ve Alsancak Limanı üçgenin merkezinde yükselecek Mahall Bomonti Uzman, uluslararası standartlarda konforlu rezidansları, ofis katları, dünya markası mağazaları, şık restoranları ve kafeleriyle kentteki iş dünyası ve sosyal yaşamın atmosferini değiştirecek.

444 18 99
Leed