İzmir’in Kalbinde

Mahall Bomonti İzmir projesi Halkapınar Metro ve Üçkuyular, Aliağa, Torbalı, Selçuk/Efes destinasyonlarına erişim sağlanan İzban İstasyonu Aktarma Bölgesi kesişiminde konumlanıyor. İzmir Liman yolu, Işıkkent Otogar yolu, Yeşildere yolu ve Bayraklı yol ayrımlarının üzerinde, eski İzmir DGM binalarının bitişiğinde yer alıyor.
Sanal Tura başlamak için lütfen tıklayın.

 

Yol Tarifi Al!

Karşıyaka-Alsancak-Bornova Yönünden Gelen

GOOGLE

YANDEX

Hatay-Basmane-Göztepe-Konay Yönünden Gelen

GOOGLE

YANDEX

Eğitim Kurumları

Tüm ailelerin isteği çocuklarına iyi bir gelecek kurmak. Mahall Bomonti İzmir bu isteğinize 4 üniversiteye yakınlığıyla karşılık veriyor. Ege Üniversitesi 7.3 km, Dokuz Eylül Üniversitesi 8.7 km, Yaşar Üniversitesi 5.5 km uzaklıkta yer alıyor.

Sağlık Kurumları

Mutlu yaşamanın yolu sağlıklı bir yaşamdan geçer. Poliklinik ve hastanelere yakınlığıyla Mahall Bomonti İzmir, sağlıklı bir yaşamın tüm imkanlarını size sunuyor. Ege Üniversitesi Hastanesi 6.2 km, Kent Polikliniği 2.4 km, Gazi Hastanesi 2.4 km, Alsancak Devlet Hastanesi 3.1 km, Şifa Hastanesi3.4 km, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi 14.5 km uzaklıkta yer alıyor.

Ulaşım Araçları

Mahall Bomonti İzmir, ulaşım araçlarına yakınlığıyla ön planda… Halkapınar Metro 0.4 km, OtogarBasmane Gar 2.8 km, Adnan Menderes Havaalanı 18.7 km, Alsancak Limanı 1 km uzaklıkta yer alıyor.

Yerleşim Merkezleri

Evinizden çıkıp İzmir’i ve çevresini keşfetmek isterseniz Mahall Bomonti İzmir, merkezi konumuyla bu imkanı size sunuyor. Alaçatı-Çeşme 50 dakika, Urla 40 dakika, Manisa 30 dakika, Aydın 55 dakika, Kuşadası 1 saat uzaklıkta yer alıyor.

Mahalle ve İlçeler

Size, şehrin içinde bir yaşam vadeden Mahall Bomonti İzmir, İzmir’in en güzel mahalle ve ilçelerine sadece birkaç km uzaklıkta konumlanıyor. Kordon 1.5 km, Alsancak 2 km, Bornova 5 km, Konak 4.5 km, Karşıyaka 8.8 km, Kültür Park 3.4 km uzaklıkta yer alıyor.

Şimdi Lansman Fırsatlarıyla

Web sitemizde yer alan formu doldurun, lansmana özel fırsatları yakalayın.